Fevzi Çakmak Mh. Erken Sokak No: 6-8,

Küçükçekmece / İstanbul - Türkiye

+90 (212) 541 04 40

Bayrak İmalatı İçin Arayınız !

Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 19.00

Pazar Kapalı
REFERANSLAR İŞİMİZİN GARANTİSİDİR !

ELDE SALLAMA BAYRAK

Bayrak Özellikleri

Ebatlar:
15 x 22,5 cm
20 x 30 cm
40 x 60 cm
50 x 75 cm
60 x 90 cm
70 x 105 cm
Malzeme
Baskı
Kalite
Kullanım
:
:
:
:
Kağıt, Raşel, Saten, Alpaka,
Dijital, Emprime, Transfer,
Solmayan kumaş akmayan boya kalitesi,
Kamu kurum ve kuruluşlar, Özel sektör ve mitinglerde kullanılabiliyor.

Bayrak Tanımı

Sopalı bayrak ürünlerimizde renkleri solmayan ve akmayan sağlama bayrak üretimleri kurumumuz tarafından gerçekleştirilmektedir. Özel geceler ve mitinglerde kullanılan bu tür bayraklar aynı zamanda toplantı, okul ve resmi geçitlerde de kullanılmaktadır. Profesyonel ekip çalışması ile yapan firma üç kenar lazer sıcak kesim ile saplı plastik borulu bayrak konusunda piyasanın en iyi firmaları arasında yer almaktadır. Ambalajlı olarak satılan elde sallama bayrak ile sizlere 10’arlı veya 100’lü olan sizlere satışlarımız gerçekleştirilmektedir. Kumaş bayrak olarak 20x30 cm ile 70x105 cm’e kadar olmasının yanı sıra kağıt bayrak konusunda ise 10x15 cm ile 20x30 cm arasında da yer almaktadır.

Kamu kurum ve kuruluşlar içinde elde sallama bayrak fiyatları konusunda uygun fiyat ve kaliteli bayrak üretimlerini yapılmaktadır. Bayraklar dünyası 30 yıllık tecrübemiz ile tüm bayrak ürünlerinde aynı kaliteyi sunmak ile uzun süreli bayraklarınızın kullanımlarına olanak sunmaktadır. Bu bakımdan dolayı piyasada yer alan sopalı bayrak satışı firmaları ile bizleri kıyaslamayın. Ürünlerimizde herhangi bir bozulma veya tahribat söz konusu olması durumunda bayraklarınızı geri iade alıyoruz. Deniz bayrak olarak elde sallamalı takım bayrakları ile sopalı ve çubuklu takım bayrakları üretimlerini gerçekleştirmekteyiz.

Son yıllarda artan talebe karşılık olarak elde sallama bayrak konusunda seri üretimler yapılmaktadır. Hammadde üretiminden siparişinize kadar tüm adımları tek tek inceleyen kurumumuz %100 müşteri memnuniyetini çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Günlük yaşantımızda bayraklar her evde olması gereken önemli bir nesne olmasının yanı sıra milli birlik veya beraberliğimizi göstermektedir. Bu bakımdan dolayı her eve bir bayrak sloganımız ile sizlere piyasanın en uygun ve kaliteli ürünlerini sunmak için özel makineler kullanmaktadır. Deniz bayrak olarak elde sallama bayrak konusunda fiyat teklifi alabilirsiniz.
Özel Ebat Ve Adetteki Bayrağı, Bayrak Siparişleri İçin;
Lütfen Deniz Bayrak İle İletişime Geçeniz...
0 (212) 541 04 40

Yukarı
Çık